UWAGA!

Ruszają indywidualne zajęcia usprawniające aparat mowy. Podczas zajęć ćwiczymy język, wargi, policzki, wdrażamy ćwiczenia oddechowe. Ponadto doskonalimy naśladowanie, koordynację wzrokową, słuchową, a także ćwiczymy małą i dużą motorykę. Wspieramy rozwój sensoryczny, rozwój mowy czynnej i biernej. Pamiętajcie, że rozwijamy się holistycznie, dlatego na zajęciach wspieramy rozwój wszystkich sfer ważnych dla mowy. Zajęcia indywidualne będą odbywać się w różnych lokalizacjach (Ursynów, Wilanów, Mokotów, Służew). Czas trwania zależy od wieku i potrzeb dziecka. Także ich cena jest zależna od kilku czynników.
W przypadku zainteresowania - proszę o kontakt.

OPIS ZAJĘĆ:

Wesoła gimnastyka buzi i języka dla najmłodszych to zajęcia wpisujące się w tak ważną profilaktykę logopedyczną. Zajęcia stanowią świetną zabawę dla najmłodszych, a przy tym dzięki niej pociechy usprawniają aparat artykulacyjny, ćwiczą prawidłowy tor oddechu, rozwijają słuch, wzbogacają rozumienie oraz słownictwo. A najważniejsze, że przy tym świetnie się bawią!

Podczas zajęć gimnastykujemy nie tylko język czy wargi. Oprócz tego dużo się ruszamy, śpiewamy, dmuchamy, czytamy, słuchamy i naśladujemy. Ostateczny kształt zajęć zależy od liczebności, charakteru i wieku poszczególnych uczestników.  

Zapisy na trwające zajęcia w zakładce GRAFIK.

 

 

 

 

 

Wycena indywidualna. Proszę o kontakt.